Royal Ohm MOR02SJ018JA10
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 1.8ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
VericalMOR02SJ018JA101,860740
TME2W-1R81,86020
22h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ10年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+15.22%
代替部品
Price @ 1000
Stock
5,580
Authorized Distributors
2
Resistance
1.8 Ω
1.8 Ω
Mount
Axial, Through Hole
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Metal Oxide, Power resistor
Temperature Coefficient
350 ppm/°C
350 ppm/°C
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明