Royal Ohm MOR02SJ012JA10
Metal Oxide Resistors 1.2Ω 2W ±350ppm/℃ ±5% Plugin, D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TME2W-1R2020
22h
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet2ページ9年前
Datasheet2ページ20年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
代替部品
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
1
説明
Res Metal Oxide 1.2 Ohm 5% 2W ±350ppm/C AXL Tape and Box