Royal Ohm MOR01SJ0220A10
Res Metal Oxide 22 Ohm 5% 1W ±350ppm/C AXL Tape and Box
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-82.87%
Stock
7,626
説明
Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS
Metal film THT resistor; 22R; 1W; 5%; 3.5x10mm