Panduit PN18-10R-3Kの詳細は販売業者から提供されます。
Panduit PN18-10R-3K Ring Terminal, Nylon Insulated, 600V, 22-18AWG, #10 Stud, Red, Reel/3000Pcs
RING TERMINAL, NYLON INSULATED, METAL SLEEVE, 22 - 18 AWG, #10 STUD SIZE.
Ring Terminal, #10 Stud Size, 18 AWG, 600 V, Nylon Insulated, Red, Crimp Termination Only, 3000 PK
Ring Tongue Terminal 18-22AWG Copper Red 21.84mm Tin T/R
Panduit Sales Corp RingNylon22-18Awg#10 StudReel3000
Pan-Term Insulated Terminals NYL-RING 22-18 RED #10
Panduit 22-18 AWG #10 STUD REEL-FED-
TERMINAL, RING TONGUE, #10, 18AWG, RED; Stud Size - Metric:M5; Stud Size - Imperial:#10; Wire Size AWG Max:18AWG; Conductor Area CSA:1mm²; Product Range:PN Series; Insulator Colour:Red; Insulator Material:Nylon (Polyamide) RoHS Compliant: Yes