Panduit ACC19-AT-C0
Cord Clip 0.62 in. W x 0.75 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon 6.6 Black 0.19 in. OD Cable
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ16年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-40.03%
サプライチェーン
Country of OriginUS
関連部品
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 3/4 in L, 100 PK
Cord Clip 0.75 in. W x 0.62 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon 6.6 Black 0.19 in. OD Cable
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 4.8mm
TE Connectivity1-350087-0
Cable Tie Mount Base, Black Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-350087-0
説明
Cable Mounting & Accessories Cord Clip Hi Temp Ad h. .19 (4.8mm)
Panduit ACC19-AT-C0 Cable Clip Self-Adhesive 4.80 mm Black
Cable Clamps and Clips Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 4.8mm
Cable Clip, Black, Nylon 6/6, 0.2 lb. Strength, 100 PK
Adhesive backed cord clip high temp .19 (4.8mm) bundle weather resistant black standard package.
Panduit Sales Corp CordclipHitmpadh19inBdlWrblPk100
CORDCLIP,HITMPADH,.19"BDL,WRBL,PK100 ROHS COMPLIANT: YES
CORD CLIP, HI TEMP ADH., .19" (4.8MM) BU
CBL CLIP C-TYPE BLACK ADHESIVE
Cord Clip. High Temperature Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Color is Black.