Panduit ACC19-A-C20
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 3/4 in L, 100 PK
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ16年前
Electro Sonic
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.67%
サプライチェーン
Country of OriginUS
関連部品
Cord Clip 0.75 in. W x 0.62 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon 6.6 Black 0.19 in. OD Cable
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 4.8mm
TE Connectivity1-350087-0
Cable Tie Mount Base, Black Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-350087-0
説明
Cord Clip. Adhesive, 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Nylon 6.6. Color is Black.