Panasonic EXC-X4CH120X
Common Mode Chokes Dual 12Ohm 100MHz 0.1A 2Ohm DCR SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet6ページ10年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.05%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PanasonicEXC-24CS350U
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2Ohm
PanasonicEXC-14CG350U
Filter, Noise, Common Mode, EXC14CG Series, 35 ohm, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
Ind Common Mode Choke 120Ohm 20% 100Mhz 140Ma 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata DLP11SN121SL2L
PanasonicEXC24CD121U
Common Mode Noise Filter Impedance 120 ohm at 100MHz
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohm @ 100MHz 100mA DCR 2.5 Ohm
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 22 Ohm @ 100MHz 100mA DCR 1.5 Ohm
説明
Panasonic EXCX4CH120X - Common mode Noise Filters
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
5V 100mA 2 12¦¸@ 100MHz 2¦¸ 0202 650¦Ìm*500¦Ìm*3mm
0202 Common mode noise filter, 12 ohm