Panasonic EXC-14CG350U
Filter, Noise, Common Mode, EXC14CG Series, 35 ohm, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet3ページ10年前
Panasonic SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-07-28
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2027-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PanasonicEXC-24CS350U
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2Ohm
Ind Common Mode Choke 120Ohm 20% 100Mhz 140Ma 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata DLP11SN121SL2L
PanasonicEXC-X4CH120X
Common Mode Chokes Dual 12Ohm 100MHz 0.1A 2Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-14CH350U
Filter, Noise, Common Mode, EXC14CH Series, 35 ohm, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.4Ohm DCR SMD Embossed T/R
説明
Common Mode Chokes Dual 35Ohm 100MHz 0.1A 2Ohm DCR SMD T/R
Panasonic EXC14CG350U - Common mode Noise Filters
5V 100mA 2 35¦¸@ 100MHz 2¦¸ 0302 850¦Ìm*650¦Ìm*500¦Ìm
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
Common mode Noise Filters, 100mA, 2½, RoHS
Panasonic SCT
COMMON MODE NOISE FILTER, 0.1A, 35 OHM;
Filter, Common Mode, 35R, 0.1A, Smd; Dc Current Rating:100Ma; Inductance:-; Product Range:Exc14Cg Series; Impedance:35Ohm; Product Length:0.85Mm; Product Width:0.65Mm; Product Height:0.45Mm; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC-14CG350U