Panasonic ERT-J0EV154H
Thermistor NTC 150K Ohm 3% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4750K T/R
データシート & ドキュメント
Panasonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
Introduction Date2001-02-22
関連部品
PanasonicERT-J0EV154J
Thermistor NTC 150K Ohm 5% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4750K T/R
Thermistor NTC 150K Ohm 5% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4582K Paper T/R
Thermistor NTC 150K Ohm 3% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4582K T/R
Thermistor NTC 150000Ohm 5% 2-Pin 0402 Paper T/R
説明
Thermistor NTC 150KOhm 3% 2-Pin 0402 Pressed Carrier T/R