Panasonic ERJ-14NF5601U
Res Thick Film 1210 5.6K Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ5年前
Panasonic
Newark
Farnell
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
関連部品
Res Thick Film 1210 5.6K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-U14F5601U
Res Thick Film 1210 5.6K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14NF5111U
Res Thick Film 1210 5.11K Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 6.04K Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C SMD Paper T/R
PanasonicERJ-14NF5491U
Res Thick Film 1210 5.49K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 5.9K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
説明
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 5600ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Precision Thick Film Chip Resistor, 5600 ½, 1 %, 0.5 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 1210 5.6Kohms 1% AEC-
Panasonic ERJ14NF5601U - General Purpose Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 5.6 Kohm, 500 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ14NF5601U
RES, 5K6, 1%, 0.5W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 5.6kohm; Product Range: ERJ14N Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Tol