Panasonic ECE-A1AKA220
KA Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.157Dia 4.00mm ±20% 22muF 10V
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ15年前
_legacy Avnet
Master Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-40.78%
関連部品
PanasonicEEAGA1A220
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR GA 10V 22muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicECE-A1AKS220
Panasonic ECEA1AKS220 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEA-GA1A220B
Cap Aluminum Lytic 22uF 10V 20% (4 X 7mm) Radial 5mm 30mA 1000h 105°C Ammo Pack
NichiconUSW1A220MDD
22uF 10V 卤20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
KYOCERA AVXUST1A220MDD
Cap Aluminum Lytic 22uF 10V 20% (5 X 7mm) Radial 2mm 38mA 1000h 105C Automotive Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UST 10V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
説明
Cap Aluminum Lytic 22uF 10V 20% Radial 1000h 85C Automotive Bulk
CAPACITOR, RADIAL, 10V, 22UF; Capacitance:22µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:10V; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; AC Ripple Current:35mA; Capacitor Mounting:Through Hole
Aluminum Electrolytic Capacitor, 22Uf, 20%, 10V, Radial; Capacitance:22Μf; Voltage(Dc):10V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lifetime @ Temperature:1000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECEA1AKA220