Nichicon UST1A220MDD1TE
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UST 10V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ16年前
Datasheet1ページ16年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2002-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
NichiconUSW1A220MDD
22uF 10V 卤20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicEEAGA1A220
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR GA 10V 22muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicECE-A1AKA220
KA Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.157Dia 4.00mm ±20% 22muF 10V
PanasonicEEA-GA1A220H
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF
MS5 Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 22muF 10V
説明
Cap Aluminum Lytic 22uF 10V 20% (5 X 7mm) Radial 5mm 38mA 1000h 105C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 10V 105c 0.22mm
Capacitor Alum Elect, 22Uf, 10V, 20%, Radial, Full Reel; Capacitance:22Μf; Voltage(Dc):10V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Lifetime @ Temperature:10000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:2Mm; Esr:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon UST1A220MDD1TE