Orion OD1238-12HB-VXC
DC Fan, 12V, 3.6A, 120X120X38MM, 226CFM, 65DBA, 5000RPM, Wire Leads
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Orion
Datasheet1ページ15年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+8.18%
関連部品
OD1238 Series 5000 RPM 120 x 120 x 38 mm 226 CFM 48 V Dual Ball Bearing DC Fan
OD1238 Series 5000 RPM 120 x 120 x 38 mm 226 CFM 24V Dual Ball Bearing DC Fan
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10V to 13.8V 144CFM 54dB 127 X 127 X 38.5mm High Speed