Orion OA172SAP-22-1TB
Fan, 172mm x 150mm x 51mm DP 230VAC 235CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish
Production
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ11年前
Datasheet1ページ9年前
Datasheet1ページ15年前
Datasheet2ページ20年前
Datasheet1ページ0年前
IHS
Electro Sonic
Jameco
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-38.06%
関連部品
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 160V to 260V 235CFM 52dB 172 X 51mm High Speed