Orion OA172AP-22-1TBの詳細は販売業者から提供されます。
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 160V to 260V 235CFM 52dB 172 X 51mm High Speed
Orion Fans OA172AP-22-1TB AC Fan, 230V/35W, 235CFM, 172x172x51mm, OA172AP Series
OA172 Series 3200 RPM 172 x 150 x 51 mm 235CFM 230 V Dual Ball Bearing AC Fan
AC FAN, 230V,50/60HZ, 172X51MM, ROUND, 235CFM,35W,52DBA,3500RPM, TERMINALS
172 mm x 172 mm x 51 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 235CFM 52dBA Terminals Black Aluminum
AC Fan - 230V 172 x 172 x 51mm
Fans & Blowers Fan 172x51 220VAC Ball Term 235cfm
AC FAN, BALL, 172MM, 3200RPM, 230V ROHS COMPLIANT: YES
AC Fan, Axial Construction, 230V, 35W
ORION/KNIGHT FAN AC 172X51 220V BALL
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
AXIAL FAN, BALL, 235CFM, 52DB, 35W, 230V; Nominal Rated Voltage AC: 230V; Fan Frame Type: Circular; Fan Frame Size: 172mm; External Depth: 51mm; Bearing Type: Ball Bearing; Air Flow - CFM: 235CFM; Noise Ratin