onsemi SGL160N60UFDTU
SGL160N60UFD Series 600 V 160 A Flange Mount Ultra-Fast IGBT -TO-264
EOL
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Upverter
Technical Drawing1ページ6年前
Datasheet0ページ0年前
element14 APAC
onsemi
Newark
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+23.91%