onsemi NSV45020AT1G
LED Driver, Constant Current Regulator, 20 mA, 45 V
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Upverter
Datasheet9ページ12年前
Technical Drawing1ページ6年前
IHS
Electro Sonic
onsemi
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-18.68%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
LSOP
LSOP
Number of Pins
2
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
0 V
Max Input Voltage
45 V
45 V
Max Output Current
22 mA
Output Voltage
Efficiency
Min Output Voltage
Max Output Voltage
7.5 V
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
150 °C
150 °C
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2014-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Diodes Inc.AL5809-20S1-7
60V -40℃~+125℃ 1 Linear constant current driver 20mA 2.5V~60V SOD-123 LED Drivers ROHS
LED Driver, Constant Current Regulator, 50 V, 10 mA
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
Diodes Inc.AL5809-50S1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA SOD-123
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-40S1-7
説明
LED Lighting Driver ICs SOD 123 20MA 10% CCR
LED DRVR 1-CH PWM 0.022A 2-Pin SOD-123 T/R
LED, AC/DC DRIVER, LINEAR, SOD-123-2;
IC CURRENT REGULATOR 10% SOD123