onsemi NB3N3002DTR2G
Clock Generator, Crystal to 25 MHz, 100 MHz, 125 MHz, 200 MHz, 3.3 V, with Differential HCSL Outputs
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ9年前
Newark
onsemi
Future Electronics
iiiC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-8.87%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Number of Pins
16
PLL
Yes
Yes
Input
Crystal
Crystal
Max Frequency
200 MHz
200 MHz
Number of Outputs
Min Supply Voltage
3.135 V
3.135 V
Max Supply Voltage
3.465 V
3.465 V
サプライチェーン
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2007-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
InfineonCY22150KFCT
DUAL Obsolete GULL WING Surface Mount Clock Generator, Fanout Distribution IC 2002 0C~70C 5mm 200MHz
InfineonCY22150KFC
DUAL Obsolete GULL WING Surface Mount Clock Generator, Fanout Distribution IC 2002 0C~70C 5mm 450mW
InfineonCY22050FZXC
Programmable PLL Clock Generator Single 16-Pin TSSOP
NB3N508S Series 3.3 V 216 MHz PureEdge VCXO Clock Generator - TSSOP-16
Clock Generator, PureEdge™ VCXO, 3.3 V, 216 MHz, with M-LVDS Output
Analog DevicesMAX9485EUP+
Clock Generators & Support Products Programmable Audio Clock Generator
説明
Clock Generator 25MHz-IN 200MHz-OUT 16-Pin TSSOP T/R
Clock Crystal Clock Generator 16-TSSOP (0.173 4.40mm Width) NB3N3002 clock generator circuit 3.3V 200MHz 95mA 5mm
3.3V, Crystal-to-HCSL Clock Generator
Clock Generator, 200MHz, CMOS, PDSO16
PLL CLK GENERATOR, 200MHZ, -40 TO 85DEGC;