onsemi MC33275ST-3.3T3G
MC33275 Series 300 mA 3.3 V Fixed Output LDO Voltage Regulator - SOT-223
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
HQonline
Datasheet15ページ17年前
IHS
Upverter
Electro Sonic
Augswan
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.82%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
NCV333 Series 3.267 V 300 mA Fixed Surface Mount Voltage Regulator - SOT-223