onsemi MC33375ST-3.3T3G
MC33375 Series 300 mA 3.3 V Fixed Output Surface Mount LDO Regulator - SOT-223
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
SHENGYU ELECTRONICS
Datasheet17ページ4年前
Upverter
onsemi
JRH Electronics
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-20.07%