onsemi MC100LVEL31DTG
Flip Flop D-Primary-Secondary Type Pos-Edge 1-Element 8-Pin TSSOP Rail
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ5年前
Augswan
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Number of Pins
8
Logic Function
AND, D-Type, Flip-Flop
AND
AND
Number of Elements
1
Number of Bits per Element
1
Propagation Delay
590 ps
590 ps
Frequency
2.9 GHz
2.9 GHz
2.9 GHz
Clock Edge Trigger Type
Positive Edge
Positive Edge
Min Supply Voltage
3 V
3 V
3 V
Max Supply Voltage
3.8 V
3.8 V
3.8 V
Quiescent Current
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1996-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Flip Flop D-Primary-Secondary Type Pos-Edge/Neg-Edge 1-Element 8-Pin TSSOP Rail
MC100EP31 Series 3 GHz 5.5 V ECL D Flip-Flop with Set and Reset - TSSOP-8
Flip Flop D-Master-Slave Type Pos-Edge/Neg-Edge 1-Element 8-Pin TSSOP Tube
説明
35mA 0.59ns , 1 3V ¡À3.8V Set(Preset) and Reset ECL 2.9GHz TSSOP-8 3.1mm*3.1mm*950¦Ìm
Tube 100LVEL31 e3 100LVEL flip flop 3mm 3V 2.9GHz 590ps
-3.8V~-3V D-Type 1 2.9GHz 35mA TSSOP-8 Flip Flops ROHS