Ohmite TCH35P1K50JE
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 1.5kOhm 35W
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ5年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Sager Electronics
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-24.95%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginAustria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2007-04-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 1500ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 1500ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 50W ±150ppm/C Molded TO-220 RDL Tube
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1500ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 1.5kOhm 0.6W
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 1500ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 35W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL
Res, 1K5, 35W, To-220, Thick Film; Resistance:1.5Kohm; Product Range:Tch Series; Power Rating:35W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:- Rohs Compliant: Yes |Ohmite TCH35P1K50JE