Ohmite MOX400235005FE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 50000000ohm, 2500V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ12年前
Datasheet1ページ14年前
Electro Sonic
Mouser
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Slim-Mox Radial Through Hole Resistor ±1% 25ppm/C 50MOhm 1.5W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2.5W, 5e+07ohm, 20000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR Mini-Mox 0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm 0.5W 1/2W 50MOhm 100ppm/C
Res Metal Oxide 50M Ohm 1% 4W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Lacer Pack
TE Connectivity3-1625958-7
Fixed Resistor, Thick Film, 2W, 50000000ohm, 7500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityHB350MFZRE
Fixed Resistor, Thick Film, 4W, 50000000ohm, 15000V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Res Thick Film 50M Ohm 1% 3/4W ±25ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Mini-Mox Thick Film High Voltage Resistors 3/4WATT 50MOHMS 1%
RES 50M OHM 3/4W 1% AXIAL