NXP Semiconductors PHD13003C,412
Power Bipolar Transistor, 1.5A I(C), 1-Element, NPN
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ15年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
関連部品
NXP SemiconductorsPHE13003C,412
Bipolar Transistors - BJT Silicon diffused power transistor
NXP SemiconductorsPHE13003A,412
Trans GP BJT NPN 400V 1A 3-Pin TO-92 Bulk
Bulk Through Hole NPN Single Bipolar (BJT) Transistor 70 @ 20mA 10V 100nA ICBO 1W 50MHz
Trans GP BJT NPN 300V 0.1A 1000mW 3-Pin TO-92L Fan-Fold
説明
Trans GP BJT NPN 400V 1.5A 3-Pin SPT Bulk
TRANS NPN 400V 1.5A SOT54