NXP Semiconductors MPC860ENCZQ50D4
MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32-Bit 0.32um 50MHz 357-Pin BGA Tray
Obsolete
価格と在庫
Datasheet77ページ21年前
Newark
element14 APAC
NXP Semiconductors
Augswan
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Max Frequency
50 MHz
50 MHz
50 MHz
Interface
Min Supply Voltage
3.135 V
3.135 V
3.135 V
Max Supply Voltage
3.465 V
3.465 V
3.465 V
Introduction Date2004-09-19
関連部品
NXP SemiconductorsMPC855TZQ50D4