NXP Semiconductors MC68MH360VR25VL
Obsolete
価格と在庫
Freescale Semiconductor
SHENGYU ELECTRONICS
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Authorized Distributors
2
Max Frequency
25 MHz
25 MHz
Number of I/Os
1
Interface
Ethernet, Parallel, Serial, UART
Memory Type
Memory Size
Min Supply Voltage
4.75 V
4.75 V
Max Supply Voltage
5.25 V
5.25 V
Peripherals
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
関連部品
NXP SemiconductorsMC68EN360VR25VL
MPU ColdFire M683xx Processor RISC 32-Bit 0.57um 25MHz 357-Pin BGA Tray
NXP SemiconductorsMC68EN360ZQ25VL
NXP SemiconductorsMC68EN360VR25L
説明
QUAD INTEGRATED COMMUNICATION CONTROLLER Serial I/O Controller, 1.25MBps, CMOS, PBGA357
CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25)