Nichicon UPS1A330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPS 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Nichicon SCT
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-07-31
LTD Date2023-11-30
関連部品
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
UKA Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 33muF 10V
NichiconUPW1A330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECE-A1AN330UB
Cap Aluminum 33uF 10V 20% Radial 2000 hr 85C Ammo Pack
United Chemi-ConEKMG100ELL330ME11D
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
PanasonicECE-A1AKS330
Panasonic ECEA1AKS330 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
説明
Cap Aluminum Lytic 33uF 10V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 160mA 2000h 105C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
Miniature Sized, Low Impedance, For Switching Power Supplies Lead Type, 33 μ F, 10 V, RoHS