Murata UEI25-033-D48N-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 7.5A 25W 6-Pin T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet24ページ5年前
Sager Power Systems
Newark
Ciiva
Component Distributors Inc.
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-04-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 10A 35W 6-Pin Brick
Murata Power SolutionsNPH10S4803EIC
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
Recom PowerRS3-483.3S
RS3 Series 3 W 36 to 72 V Input 3.3 V Single Output ECONOLINE DC/DC-Converter
Recom PowerRS3-483.3S/H3
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 0.6A 3W 7-Pin SIP Tube
Recom PowerRSO-483.3S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP8 1kV reg 2:1; V. In: 36-72; V. Out: 3.3; mA. Out: 300
TDK-LambdaCC3-4803SF-E
DC-DC Converters, On-board type, Output: 2.64W, 3.3V, Isolated type, Option: DIP type
説明
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25.25W, Hybrid
DC-DC CONV, ISO POL, 1 O/P, 25W, 7.5A, 3.3V
1-OUTPUT 25.25 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
Isolated DC/DC Converters 25W 36-75VIN 3.3VOUT
DC-DC Converter, ISO POL, 1 O/P, 25W, 7.5A, 3.3V; DC / Converter Type:Isolated POL; Output Type:Fixed, Adjustable;
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 2:1, 25 W, 1 Output, Adj, Fixed, 3.3 V, 7.5 A, Regulated, DIP, Open Frame
Dc-Dc Converter, Iso Pol, 1 O/P, 25W, 7.5A, 3.3V; Power Supply Approvals:Ite; Input Ratio:2:1; Output Power Max:25W; No. Of Outputs:1 Output; Output Voltage - Output 1:3.3V; Output Current - Output 1:7.5A; Output Voltage - Output 2:-Rohs Compliant: Yes |Murata Power Solutions UEI25-033-D48N-C