Murata Power Solutions NPH10S4803EIC
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
IHS
Datasheet2ページ3年前
_legacy Avnet
Ciiva
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-03-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-08-31
関連部品
Dc/Dc 15W 1.5Kv 2:1 Single O/P Rohs Compliant: Yes |Murata Power Solutions NPH15S4815EIC
Murata Power SolutionsUHE-12/2500-Q48-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin Case C-32
Murata Power SolutionsUHE-3.3/7500-Q48-C
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 24.75W, Hybrid
DC DC CONVERTER 12V 25W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2A 36V - 75V Input
6W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP24 10kV reg 2:1; V. In: 36-75; V. Out: 05; mA. Out: 1000
Recom PowerRW2-4812S/H2
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP16 2kV reg 2:1; V. In: 36-72; V. Out: 12; mA. Out: 250
説明
Module DC-DC 1-OUT 3.4V 2.94A 10W 6-Pin Tube
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 48V IN 3.4 OUT Single Output
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 2:1, 10 W, 1 Output, Fixed, 3.4 V, 2.94 A, Regulated, DIP
DC/DC 10W 1.5KV 2:1 SINGLE O/P ROHS COMPLIANT: YES
CONV DC/DC 10W 48VIN 3.4VOUT DIP