Murata UEI15-150-Q12PM-C
Module DC-DC 1-OUT 15V 1.1A 16.5W 6-Pin Case C-75 T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Ciiva
Component Distributors Inc.
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
関連部品
Murata Power SolutionsUEI15-120-Q12PM-C
Module DC-DC 1-OUT 12V 1.3A 15.6W 6-Pin Case C-75 T/R
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 3A 15W Automotive 6-Pin Case C-75
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 4.5A 14.85W 6-Pin Case C-75 T/R
TDK-LambdaCC10-1212SR-E
Module DC-DC 1-OUT 12V 1A 10W 7-Pin PDIP SMD
Recom PowerR1Z-123.3/P
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SMD 1kV reg; V. In: 12; V. Out: 3.3; mA. Out: 303
TDK-LambdaCC3-1203SR-E
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 3.3V 0.8A 2.64W 7-Pin PDIP SMD
説明
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 16.5W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters 16.5W 24Vin 15Vout 1.1A PosPolarity SMT
1-OUTPUT 16.5 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
DC/DC SMT 1x1, 9-36Vin, 15Vout, 1.1A, Pos Logic
9-36Vin, 15Vout, 15W Positive Logic, SMT, RoHS
Dc-Dc Converter, 15V, 1.1A; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:16.5W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:1.1A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-; Outputrohs Compliant: Yes