Murata UEI15-050-Q12PM-C
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 3A 15W Automotive 6-Pin Case C-75
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
Sager Electronics
Sager Power Systems
Ciiva
Newark
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Murata Power SolutionsUEI15-120-Q12PM-C
Module DC-DC 1-OUT 12V 1.3A 15.6W 6-Pin Case C-75 T/R
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 4.5A 14.85W 6-Pin Case C-75 T/R
Module DC-DC 1-OUT 15V 1.1A 16.5W 6-Pin Case C-75 T/R
Recom PowerR0.5Z-1205
Module DC-DC 1-OUT 5V 0.1A 0.5W 6-Pin SMD Tube
TDK-LambdaCC3-1205SR-E
Module DC-DC 1-OUT 5V 0.6A 3W 7-Pin PDIP SMD
TDK-LambdaCC6-1205SR-E
DC DC CONVERTER 5V 6W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1.2A 9V - 18V Input
説明
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid
UEI15 Series 15 W 24 V Input 5 V Output Isolated SMT DC/DC Converter
Dc-Dc Converter, 5V, 3A; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:15W; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:3A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-; Output Currentrohs Compliant: Yes