Murata RCER72A103K0M1H03A
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 5mm 125C Automotive Ammo
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
Stock
22,591
Authorized Distributors
6
Capacitance
10 nF
10 nF
10 nF
Case/Package
1410
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
2.5 mm
2.5 mm
2.5 mm
関連部品
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 5mm 125C Ammo
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount, 2010
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 2.5mm 125C Bulk