Murata RCE5C2A220J0DBH03A
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Automotive Ammo
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet4ページ5年前
Ciiva
Arrow.cn
在庫履歴
3か月間の傾向:
-18.64%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
ダウンロード
Stock
16,175
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 pF
22 pF
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
2.5 mm
2.5 mm
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2014-03-12
関連部品
RDE Series 4 x 3.5 x 2.5 mm 22 pF 100 V ±5 % C0G Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 2.2e-05uF, Through Hole Mount, 2010
±5% 100V 22pF C0G Plugin,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Yageo GroupC315C220J1G5TA
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Yageo GroupC317C220J1G5TA
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR T/R
説明
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 2.2e-05uF, Through Hole Mount, 1410
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL
KV 22pF 100V 5% RM2,5 NP0 AECQ
22pF ¡À5% C0G(NP0) 100V 3.6mm*2.5mm*3.5mm
Cap, 22Pf, 100V, Mlcc, Radial; Capacitance:22Pf; Voltage Rating:100V; Product Range:Rce Series; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Dielectric Characteristic:C0G/Np0; Lead Spacing:2.5Mm; Operating Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. RCE5C2A220J0DBH03A