Murata LQW15AN7N5J0ZD
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
データシート & ドキュメント
Datasheet3ページ6年前
Datasheet2ページ6年前
3か月間の傾向:
-4.07%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
27,039
Authorized Distributors
4
Inductance
7.5 nH
7.5 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
570 mA
570 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
130 mΩ
130 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
説明
Ind Chip Wirewound 7.5nH 5% 0402 Paper T/R
100MHz 6GHz 570mA 30 7.5nH 130m¦¸ ¡À5% 0402 PCB, 1mm*500¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 6000MHz 0.13Ohm 0.0075μH
FIXED IND 7.5NH 570MA 0.13OHM SM
INDUCTOR, 7.5NH, 6GHZ, 0.57A, 0402;
FIXED IND 7.5NH 570MA 130 MOHM