Murata LQW15AN7N5G0ZD
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Fixed Inductor -55C~125C 6GHz 130mOhm Max 7.5nH
データシート & ドキュメント
Ciiva
Datasheet3ページ5年前
Datasheet3ページ5年前
Datasheet3ページ6年前
Datasheet2ページ6年前
3か月間の傾向:
+611%
シンボルフットプリント
SnapEDA
3Dダウンロード
Authorized Distributors
6
Inductance
7.5 nH
7.5 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
570 mA
570 mA
DC Resistance (DCR)
130 mΩ
130 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
説明
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
7.5 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 570 mA 130mOhm Max 0402 (1005 Me
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0075uH 2% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.57A 0.13Ohm DCR 0402 Automotive T/R