Murata LQW15AN47NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.047uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
データシート & ドキュメント
Ciiva
Datasheet4ページ5年前
Datasheet3ページ5年前
Datasheet4ページ6年前
Datasheet3ページ6年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-18.72%
3Dダウンロード
Stock
33,714
Authorized Distributors
6
Inductance
47 nH
47 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
440 mA
440 mA
DC Resistance (DCR)
648 mΩ
648 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
200 MHz
200 MHz
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
説明
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.047uH 2% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.44A 0.648Ohm DCR 0402 Automotive T/R
100MHz 3.2GHz 440mA 25@200MHz 47nH 648m¦¸ ¡À2% 0402 1.1mm*700¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 47nH
FIXED IND 47NH 440MA 0.648OHM SM
INDUCTOR, 47NH, 3.2GHZ, 0.44A, 0402;