Murata LQW15AN21NG80D
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 21nH 2% 100MHz 30Q-Factor Ferrite 780mA 0402 Paper T/R
データシート & ドキュメント
Ciiva
Datasheet4ページ5年前
Datasheet2ページ5年前
Datasheet4ページ6年前
Datasheet3ページ6年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+15.82%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
Stock
41,850
Inductance
21 nH
21 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
780 mA
780 mA
DC Resistance (DCR)
202 mΩ
202 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
関連部品
General Purpose Inductor, 0.02uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Wirewound Inductor, 22 nH, 0.202 ohm, 4.5 GHz, 780 mA, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
General Purpose Inductor, 0.019uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.019uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Wirewound 0.022uH 2% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
説明
General Purpose Inductor, 0.021uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.021uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.78A 0.202Ohm DCR 0402 T/R
100MHz 4.5GHz 780mA 30@250MHz 21nH 202m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
Fixed Inductors 0402 21nH 780mA +/-2%
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 21nH
FIXED IND 21NH 780MA 0.202OHM SM
INDUCTOR, 21NH, 4.5GHZ, 0.78A, 0402;