Murata LQH5BPN6R8NT0L
Ind Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 1.65A 2020 Embossed T/R
データシート & ドキュメント
Geoflip
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+11.72%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
Stock
20,471
Authorized Distributors
6
Inductance
6.8 µH
6.8 µH
6.8 µH
Tolerance
30 %
30 %
30 %
Current Rating
1.65 A
2.5 A
2.5 A
DC Resistance (DCR)
99.6 mΩ
99.6 mΩ
99.6 mΩ
Q Factor
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
100 kHz