Murata LQH5BPBR47NT0L
General Purpose Inductor, 0.47uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 5050/2020
データシート & ドキュメント
Ciiva
Datasheet5ページ5年前
Datasheet5ページ6年前
Datasheet2ページ6年前
Geoflip
3Dダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
768
Authorized Distributors
4
Inductance
470 nH
470 nH
470 nH
Tolerance
30 %
30 %
30 %
Current Rating
7.7 A
4 A
4 A
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
14.4 mΩ
14.4 mΩ
14.4 mΩ
Q Factor
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
100 kHz