Murata LQH32PNR47NN0L
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 0.47uH 30% 1MHz Ferrite 2.55A 0.036Ohm DCR 1210 T/R
データシート & ドキュメント
Ciiva
Datasheet5ページ5年前
Datasheet5ページ6年前
Datasheet2ページ6年前
Arrow.cn
Geoflip
Future Electronics
HQonline
在庫履歴
3か月間の傾向:
-29.92%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
3Dダウンロード
TraceParts
Stock
12,566
Authorized Distributors
6
Inductance
470 nH
470 nH
470 nH
Tolerance
30 %
30 %
30 %
Current Rating
2.55 A
3.4 A
3.4 A
DC Resistance (DCR)
36 mΩ
36 mΩ
36 mΩ
Q Factor
Test Frequency
1 MHz
1 MHz
1 MHz