Murata LQH31CNR12M03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 0.12uH 20% 1MHz Ferrite 0.97A 0.112Ohm DCR 1206 T/R
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet2ページ18年前
_legacy Avnet
Ciiva
Arrow.cn
関連部品
FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD
TAIYO YUDENLK2125R12M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.12uH 20% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.27A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
TAIYO YUDENLK1608R12M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.12uH 20% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 0.15A 0.4Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.12uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.12uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
説明
General Purpose Inductor, 0.12uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
INDUCTOR, 0.12µH, 20%, 1206 CASE; Inductance: 120nH; Product Range: -; DC Current Rating: 970mA; High Frequency Inductor Case: 1206 [3216 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.08ohm; Inductance Tolera
INDUCTOR, 1206 CASE, 0.12µH, 20%; Inductance:120nH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.08ohm; DC Current Rating:970mA; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:1206; No. of Pins:2; DC Current Max:970mA; Inductor Type:Wirewound; Package / Case:1206; Resistance:0.08ohm; Resonant Frequency:250MHz; Series:LGH31