Murata GRM0335C1H8R2WA01J
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 0.6098% +Tol, 0.6098% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000082uF, Surface...
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet3ページ4年前
3か月間の傾向:
+0.00%
シンボルフットプリント
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Capacitance
8.2 pF
8.2 pF
8.2 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0201
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
Height
300 µm
300 µm
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-01-29
関連部品
0201 8.2 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
50V 8.2pF NP0 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 8.2pF 100V C0G 0.5pF Pad SMD 0201 125C T/R
Samsung Electro-MechanicsCL03C8R2CA3GNNH
Cap Ceramic 8.2pF 25V C0G 0.25pF SMD 0201 125°C Cardboard T/R
Samsung Electro-MechanicsCL03C8R2BA3GNNH
Cap Ceramic 8.2pF 25V C0G 0.1pF SMD 0201 125°C Cardboard T/R
Cap Ceramic 9pF 100V C0G 0.5pF Pad SMD 0201 125C T/R
説明
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 0.6098% +Tol, 0.6098% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000082uF, Surface Mount, 0603M/0201
8.2pF ¡À0.05pF C0G(NP0) 0201 , 600¦Ìm*300¦Ìm*300¦Ìm
CAPACITOR, MLCC, 8.2PF, 50V, 0201;
GRM 0201 C0G 8.2PF 50V ±0.05PF