Murata GRM0335C1H430JA01J
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000043uF, Surface Mount, 0603M/0201
データシート & ドキュメント
Geoflip
Datasheet4ページ5年前
TME
Ciiva
Stock
31,987
Capacitance
43 pF
43 pF
43 pF
Dielectric
C0G
C0G
Case/Package
0201
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Height
300 µm
300 µm
Introduction Date2013-11-20
説明
CAP CER 43PF 50V C0G 0201