Murata GRM0335C1H220JA01D
50V 22pF C0G ±5% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
データシート & ドキュメント
Ciiva
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-70.35%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
Capacitance
22 pF
22 pF
22 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
関連部品
Cap Ceramic 22pF 25V C0G 5% Pad SMD 0201 125C T/R
50V 20pF NP0 ±5% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
説明
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0201 / Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Surface Mount, 0603M/0201
Chip Capacitor (MLCC) 0201 22pF ±5% 50V C0G(NP0)
Cap, 22Pf, 50V, Mlcc, 0201; Capacitance:22Pf; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Dielectric Characteristic:C0G/Np0; Product Range:Grm Series; Operating Temperature Min:-55°C; Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM0335C1H220JA01D