Murata GRM0335C1E3R3CA01D
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 3.3pF 25volts C0G +/-0.25pF
データシート & ドキュメント
Ciiva
HQonline
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-8.62%
シンボルフットプリント
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Capacitance
3.3 pF
3.3 pF
3.3 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0201
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
Height
300 µm
300 µm
関連部品
Samsung Electro-MechanicsCL03C030CA3GNNC
25V 3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 3pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
説明
0201 3.3 pF 25 V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 3.3pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125C T/R
0201 (0603Metric) CERAMIC CAPACITOR GRM 25V 3.3pF ±0.25pF C0G NP0
Cap Ceramic 3.3pF 25V C0G 0.25pF SMD 0201 125°C Paper T/R
Avnet Japan
Chip Capacitance (Mlcc) 0201 3.3pF ±0.25pF 25V C0G, NP0
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 7.5758% +Tol, 7.5758% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000033uF, Surface Mount, 0603M/0201
CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0201
Cap, 3.3Pf, 25V, Mlcc, 0201; Capacitance:3.3Pf; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25Pf; Dielectric Characteristic:C0G/Np0; Product Range:Grm Series; Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM0335C1E3R3CA01D