Murata DEA1X3A220JC1B
Cap Ceramic 22pF 1000V SL 5% (4.5 X 4mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
Farnell
Ciiva
TME
Arrow Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
卤5% 50V 22pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
卤5% 50V 22pF C0G Plugin,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
TAIYO YUDENUP050CH220J-A-BZ
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, CH, 60ppm/Cel TC, 0.000022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC315C220K2G5TATR
Cap Ceramic 22pF 200V C0G 10% Radial 2.54mm 125C T/R
説明
Ceramic Capacitor, Ceramic, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, SL, -1000/+350ppm/Cel TC, 0.000022uF, Through Hole Mount, 1816
Ceramic Disc Capacitors SL 1KV 22PF 5%
KE 22pF 1000V 5% RM5,0 SL RoHSconf
CAP, 22PF, 1 KV, 5%, SL; Capacitance: 22pF; Voltage Rating: 1kV; Product Range: -; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: SL; Lead Spacing: 5mm; Operating Temperature Min: -25