Microchip DSC1124NI1-156.2500
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin CDFN SMD Tube
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-68.17%
Stock
47,137
Frequency
156.25 MHz
156.25 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
42 mA
42 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
サプライチェーン
Projected EOL Date2039-08-29
関連部品
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
HIGH FREQUENCY ULTRA PERFORMANCE OSCILLATOR, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 156.25MHZ, OE, SMD
説明
MEMS Oscillator, 156.25 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1124
MEMS OSC, HCSL, 156.25MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm