Microchip DSC1123AI1-125.0000T
Oscillator MEMS 125MHz ±50ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN EP SMD T/R
データシート & ドキュメント
Microchip
Datasheet25ページ1年前
Datasheet26ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-95.44%
Stock
51,073
Authorized Distributors
6
Frequency
125 MHz
125 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
32 mA
32 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
サプライチェーン
Projected EOL Date2044-04-21
説明
MEMS OSC, LVDS, 125MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V 3.63V Enable/Disable 6-VDFN Expose