Microchip DSC1121AM2-025.0000
Crystal Oscillator 25MHz 2.25V to 3.6V 15pF 6-Pin VDFN Tube
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
Restocked
Stock
34,438
Frequency
25 MHz
25 MHz
25 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
35 mA
35 mA
35 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
サプライチェーン
Projected EOL Date2039-10-19
関連部品
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Series DSC1101 14 Single CMOS Output -55C to -125C 25ppm MEMS Oscillator
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
説明
VDFN MEMS OSCILLATOR, HIGH PERF, SINGLE CMOS OUTPUT, -55C-125C, 25PPM
MEMS OSC, LVCMOS, 25MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -55 to 125C, 7.0 x 5.0mm