Microchip DSC1104DI1-156.2500T
Mems Oscillator, High Perf, Single Hcsl Output, -40C-85C, 50Ppm, 6 Vdfn 2.0X2.5Mm T/R
データシート & ドキュメント
Microchip
Datasheet28ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-68.75%
Stock
68,026
Authorized Distributors
4
Frequency
156.25 MHz
156.25 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
42 mA
42 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
サプライチェーン
Projected EOL Date2039-08-20
関連部品
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
HIGH FREQUENCY ULTRA PERFORMANCE OSCILLATOR, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 156.25MHZ, OE, SMD
説明
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
MEMS OSC, HCSL, 156.25MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 2.5 x 2.0mm
MEMS OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD / 156.25 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25V ~ 3.6V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead